Kinga Hanna Stachowiak

Kinga Hanna Stachowiak

Kinga Hanna Stachowiak jest menadżerem o wysokich zdolnościach organizacyjnych. Od ponad 11 lat zajmuje kierownicze stanowiska zarówno w polskich jak i międzynarodowych spółkach z branży prawnej, nieruchomości i inwestycyjnej.

W 2018 r., została wspólnikiem w Kancelarii Prawnej Skarbiec, specjalizującej się w tworzeniu kompleksowych strategii ochrony majątku prywatnego i firmowego oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Wcześniej, od początku istnienia Kancelarii, jako dyrektor zarządzający sprawowała nadzór nad działalnością administracyjną, kadrową, marketingową i księgową.

Jest odpowiedzialna za budowę marki Kancelarii Prawnej Skarbiec, wyznaczanie strategii i kierunków jej rozwoju, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz wynik finansowy.

Piastuje funkcję Prezesa Zarządu w Taurus Development Holding Sp. z o.o., Taurus Development Holding 2 Sp. z o.o., Beauchamp Properties Sp. z o.o. oraz Fleming Financial Sp. z o.o.

Kieruje projektami inwestycyjnymi deweloperów: Taurus Development Limited oraz Oppenheimer & Rochefoucauld Real Estate LLP.

Jest pomysłodawczynią i założycielką portalu Skarbiec.biz S.A., serwisu informacyjnego poruszającego tematykę prawa, finansów i inwestycji. Właścicielka spółki 4Business Services, specjalizującej się w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz projektami z rynku nieruchomości.

W 2012 r. dołączyła do prestiżowego klubu przedsiębiorców, największej w kraju organizacji pracodawców indywidualnych, Business Centre Club. Laureatka licznych nagród dla najbardziej przedsiębiorczych i wpływowych kobiet w Polsce.