Kinga Hanna Stachowiak

Kinga Hanna Stachowiak

Kinga Hanna Stachowiak jest właścicielem Spółki 4 Business Services, której główną specjalizacją jest zarządzanie projektami z rynku nieruchomości i zarządzanie przedsiębiorstwami.

Od 2006 r. zarządza Portalem Skarbiec.biz S.A.. Spółka jest dużym i niezależnym medialnym przedsięwzięciem, notującym kilka milionów odwiedzin rocznie. Portal stale poszerza zakres prezentowanych zagadnień i jest rozpoznawalnym oraz liczącym się dostawcą informacji finansowych, gospodarczych i prawnych.

Od 2009 r. kieruje również szeregiem projektów inwestycyjnych z branży nieruchomości na rzecz dwóch brytyjskich deweloperów: Taurus Development Limited oraz Oppenheimer & Rochefoucauld Real Estate LLP, sprawując m.in. funkcję Prezesa Zarządu w spółkach: Taurus Development Holding Sp. z o.o., Taurus Development Holding 2 Sp. z o.o., Beauchamp Properties Sp. z o.o. oraz Fleming Financial Sp. z o.o. W tym obszarze jej doświadczenie obejmuje doradztwo w zakresie przygotowywania projektów inwestycyjnych
i inwestycji w nieruchomości zarówno komercyjne, jak i rolne.

Członek Business Centre Club, laureatka rankingów: „Perły Polskiego Biznesu” w 2012 i 2013 roku, „Rzeczpospolita Babska 2013”, „50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce” miesięcznika „Home&Market”, „Menadżer roku 2013”. Znalazła się w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce według „Pulsu Biznesu” w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży do 50 mln zł.

Prywatnie miłośniczka psów rasy fila brasileiro i kolekcjonerka antyków.